Kosmetyki do makijażu

Jest wiele kosmetyków do wykonywania profesjonalnego makijażu. Wiele Kobie używa baz i podkładów pod makijaż. Wyrównują one koloryt skóry, sprawiają, że jest jędrna, świeża i promienna. Na taką bazę nakłada się inne kosmetyki. Jeśli cera ma jakieś zaczerwienienia czy wypryski, warto nałożyć na te zmiany korektor maskujący. Gdy skóra jest już idealnie gładka, przychodzi czas na kolorowe kosmetyki.

Warto ładnie podkreślić oczy, aby wydobyć głębię spojrzenia. Warto dobrać cienie do oczu do koloru swoich tęczówek. Wiele porad na ten temat znajdziemy w Internecie lub magazynach dla kobiet. Warto także posłużyć się kredką do oczu czy eyelinerem. Na koniec przychodzi czas na mascarę i tusz do rzęs, które dokończą dzieła.

Należy również poświęcić trochę czasu na subtelny makijaż ust, aby były kuszące i uwodzicielskie. Można zdecydować się tylko na pomadkę, tylko na błyszczyk lub połączyć te oba kosmetyki. Gdy używamy mocnej pomadki, przyda się również konturówka w tym samym odcieniu. Na koniec warto nałożyć róż na policzki i musnąć twarz sypkim, matującym pudrem.