Makijaż na każdą okazję

Przedłużanie rzęs

Warto poinformować, iż w Poznańskim SN Studio, od niedawna pojawiły się szkolenia przedłużania rzęs. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i z pewnością spodobaja się każdej młodej kosmetyczne.

SN Studio

makijaż

 

Dobranie makijażu na każdą okazję jest ważnym zadaniem, z którym musi zmierzyć się każda kobieta. Podstawa do tworzenia dobrego makijażu do krem i baza. Z bazy można zrezygnować na przykład latem, kiedy jest bardzo ciepło. Wtedy makijaż jest bardziej oszczędny, wiele pań używa tylko lekkiego kremu, na przykład popularnego kosmetyku BB. Całość wieńczy transparentny puder. Uroda tylko skorzysta na takim delikatnym makijażu.

Latem, gdy nawiedzają nas upały, skóra poci się pod grubą warstwą kosmetyków. Są okazje, na jakie dobieramy lżejszy i delikatniejszy makijaż oraz takie, kiedy możemy pozwolić sobie na większe szaleństwo. Delikatniejszy i bardziej subtelny makijaż sprawdzi się w pracy, na plaży jak również na oficjalnych spotkaniach czy rozmowach kwalifikacyjnych. W pracy szef wymaga od swoich pracownic profesjonalizmu. Uroda też jest ważna, ale kluczową sprawą jest jej delikatne, ale nie wymowne podkreślanie.

Na plaży chcemy się ładnie opalić, więc gruba warstwa makijażu jest zbędna. Na oficjalnych spotkaniach i ważnych rozmowach również makijaż powinien być tylko dodatkiem. Na delikatniejszy makijaż warto zdecydować się również na randce. Ukochany powinien podziwiać prawdziwe piękno swojej dziewczyny. Ponadto, wielu mężczyzn nie lubi swoich kobiet w mocnym makijażu, który wydaje się im przerysowany, czasem nawet karykaturalny.

Na nieco mocniejszy i odważniejszy makijaż można sobie pozwolić na imprezie czy w klubie. Makijaż wieczorowy powinien pasować do kreacji, podkreślać to, co chce się wyeksponować w twarzy. Można eksperymentować również z manicure, który także powinien tworzyć z kreacją spójną całość. Zazwyczaj do wykonania makijażu na dzień i na wieczór używamy nieco innych kosmetyków kolorowych. Baza często pozostaje ta sama.