Trendy w makijażu

trendy w makijazuKażdego sezonu pojawiają się nowe trendy w makijażu, aby kobieca uroda mogła być podkreślona jeszcze bardziej nowocześnie. Panie chętnie sięgają do innowacyjne produkty, które pozwalają im na pewność, że dbają o siebie w odpowiedni sposób. Hitem ostatnich miesięcy są rewolucyjne kremy BB. Praktycznie każda marka wypuściła już na rynek taki produkt.

Na czym polega fenomen takiego kremu? Krem BB to kosmetyk wielofunkcyjny. Łączy w sobie zalety kremu do twarzy, podkładu, bazy pod makijaż i korektora. Krem BB pojawił się również w wersji dla nastolatek czy kobiet dojrzałych. Użycie tego kosmetyku znacznie skraca czas wykonywania makijażu. Nie nakładamy bowiem kilku kosmetyków, ale tylko jeden.

Jak się jednak okazało, klienci są o wiele bardzie wymagający, producenci kosmetyków stworzyli więc kolejną nowość: kremy CC. Działy typu moda i uroda w wielu gazetach czy na portalach internetowych prezentują tego typu kosmetyki. Produkty typu CC mają za zadanie zmatowić skórę. Są więc idealną propozycją dla osób, które borykają się z cerą tłustą i mieszaną. Czas pokaże, czym jeszcze zaskoczą nas specjaliści z zakresu produkcji kosmetyków. Być może niedługo pojawią się kremy DD, które zaskoczą nas nowymi właściwościami.